Про нас

Історія компанії бере свій початок з 2009 року, коли команда молодих, амбітних та перспективних юристів, що працювали кожен окремо, об’єдналась в прагненні зробити юридичну допомогу більш доступною та якісною.

Реалії сьогодення показують нам, що понад 85% українців не мають можливості отримати кваліфіковану юридичну допомогу. Причиною такого високого рівня «незахищених» громадян є: дуже високі ціни на юридичні послуги, монополізація ринку, жага відомих юристів до надприбутків.

Фахівці Юридичної компанії «Варта права» вже тривалий час займаються розв’язанням правових питань громадян та бізнесу будь-якої складності. Ми переконані, що юрист повинен ставити на перше місце – честь, права та гідність клієнта. Тому ми не даємо клієнтові захмарних обіцянок вже і негайно вирішити його проблему. Знайти оптимальний шлях вирішення питання, сформувати модель поведінки, опрацювати ризики та недоліки – це те, з чого ми починаємо нашу співпрацю з клієнтом.

Юридична компанія «Варта права» є компанією нового покоління, яка орієнтована на клієнта, яка за помірну оплату допоможе Вам у вирішенні правових проблем.

Бережи порядок і порядок збереже тебе.